Shazam!: Malý velký hrdina v prvním TV spotu

Shazam!: Malý velký hrdina v prvním TV spotu | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
A proč byli Shazam! a Black Adam rozdělení do dvou samostatných filmů?

Shazam! se nám delší dobu neozval, teď je tu s prvním TV spotem. Bohužel, ten jen rekapituluje již známé záběry, pouze ve zkrácené podobě. Pokud je ve spotu cokoliv nového, tak je toho naprosté minimum. V galerii můžete vidět také nové fotky. Na jedné z nich je sám Shazam! (Zachary Levi), na další jeho kamarád Freddy (Jack Dylan Grazer), který zřejmě pozoruje Shazama! v akci. Poslední nová fotka nabízí pohled na záporáka, doktora Sivanu (Mark Strong).

Na Shazama! byl dotázán také Hiram Garcia, tradiční produkční partner Dwaynea Johnsona. Reportér se jej přeptal, proč nakonec Black Adam není součástí Shazamova! prvního filmu, i když je to v komiksech jeho nejtradičnější oponent. Garcia odpověděl, že když se Shazam připravoval, tak tvůrci přišli na to, že obě dvě postavy jsou tak jedinečné, že by bylo škoda je obě dvě nacpat do jednoho filmu a bylo daleko lepší každému z nich dát patřičný samostatný prostor. Pokud jde o Black Adamův film, tak ten se stále připravuje. Adam Sztykiel připravil poslední verzi scénáře, na té se teď dělají revize. The Rockovi a jeho partnerům se scénář líbí, studiu se scénář líbí a Garcia slibuje, že i jako komiksový fanoušek se strašně těší, až na plátně na vlastní oči uvidí všechny ty neskutečné věci, které Black Adam ve scénáři dělá.

Každý z nás má v sobě superhrdinu, chce to jen trochu magie, aby se dostal ven. V případě Billyho Batsona (Asher Angel) stačí zakřičet jedno slovo - SHAZAM - aby se ze čtrnáctiletého kluka stal dospělý superhrdina Shazam (Zachary Levi). V srdci stále dítětem dělá Shazam přesně to, co by dělal každý puberťák se superschopnostmi - užívá si je a baví se s nimi! Umí létat? Má rentgenový zrak? Dokáže střílet z rukou blesky? Může uniknout testu z občanské výchovy? Shazam zkouší limity svých schopností s radostnou nedbalostí dítěte. Své schopnosti však bude muset rychle ovládnout, aby byl schopný čelit silám zla ovládaným Dr. Thaddeusem Sivanou (Mark Strong).

Dále hrají Jack Dylan Grazer, Faithe Herman, Ian Chen, Jovan Armand Cooper Andrews. Režíruje David F. Sandberg, scénář napsal Darren Lemke, datum premiéry v Česku a na Slovensku je stanovené na 4. 4. 2019.

Zdroje:CBM, Collider

Shazam!

05.04.2019 | USA
Akční, Sci-Fi, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 4

Shazam!: Malý velký hrdina v prvním TV spotu | Fandíme filmu Shazam!: Malý velký hrdina v prvním TV spotu | Fandíme filmu Shazam!: Malý velký hrdina v prvním TV spotu | Fandíme filmu Shazam!: Malý velký hrdina v prvním TV spotu | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest