Fantastická zvířata 2: První pohled na Mloka ve školních letech

Fantastická zvířata 2: První pohled na Mloka ve školních letech | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 8 obrázků
Eddie Redmayne vzpomíná na školní léta svojí postavy.

Objevila se nová fotka z Fantastický zvířat: Grindelwaldových zločinů. Vidíme na ní ještě mladšího Brumbála a také mladého Mloka Scammandera, ještě v době, kdy studoval v Bradavicích. Brumbála i v tomto flashbacku hraje Jude Law, mladého Mloka Joshua Shea.

O Mlokově studiu v Bradavicích víme to, že započalo v roce 1908 a skončilo jeho vyloučením, kvůli incidentu s magickým tvorem. Detaily neznáme, ale z předchozího filmu víme, že Mlok ohrozil lidský život. Také víme, že byl během studií Mlok zamilovaný do Lety Lestrange (Zoe Kravitz), a že právě ona byla nějak do Mlokova vyloučení zapletená. Mlokův představitel Eddie Redmayne naznačuje, že láska sice byla nesmírně důležitá pro další formování Mlokova života, ale nedorostla nutně do podoby tradičního vztahu. V současnosti je navíc Leta ve vztahu s Theseem Scammanderem (Callum Turner), Mlokovým bratrem a vysoce uznávaným bystrozorem.

Nová fotografie je v galerii jako první.

Titulární čaroděj Gellert Grindelwald je pro své zločiny známý už čtenářům Harryho Pottera, kteří jej poznali jako největší hrozbu z časů Brumbálova mládí. Pro své experimenty a další důvody byl vyloučen z Kruvalu. Poté Grindelwald vyvolával chaos v Evropě a stal se nechvalně proslulý tím, že chtěl prosadit kouzelnickou vládu nad lidmi a nad světem. Během událostí Fantastických zvířat a kde je najít se ukrýval jako bystrozor Percival Graves v New Yorku, ale byl (za pomoci Mloka Scammandera) zatčený MACUSOU (Magickým kongresem Spojených států amerických). V New Yorku objevil Grindelwald mladého muže, Credence, posedlého potlačenou magickou energií zvanou Obscurus, a pokusil se jej využít k tomu, aby odhalil kouzelnický svět před No-Maji – americkými mudly.

V novém filmu Grindelwald přesně podle svého slibu uprchne ze zajetí a začne shromažďovat následovníky, kteří ani často netuší, jaký je jeho skutečný záměr – tedy další pokus o to, aby čistokrevní kouzelníci vládli všem nemagickým bytostem. Aby se jej pokusil zastavit, vyhledá Albus Brumbál pomoc svého bývalého studenta, Mloka Scammandera, který nabídku přijímá, aniž by si uvědomoval, jaké nebezpečí před ním leží. Příběh se odehrává v New Yorku, Paříži a Londýně, kde jsou určeny hranice, láska a spojenectví v rodině a mezi přáteli otestovány, zatímco čarodějný svět zažívá bouřlivé časy a je stále rozpolcenější.

V hlavních rolích hrají Eddie Redmayne, Johnny Depp, Ezra Miller, Zoë Kravitz, Katherine Waterston, Alison Sudol, Claudia Kim, Jude Law, Carmen Ejogo a Dan Fogler. Režíroval David Yates podle scénáře J.K. Rowling. Produkovali David Heyman, J.K. Rowling, Steve Kloves a Lionel Wigram. Česká premiéra je stanovená na 15.11. 2018.

Zdroje: EW

Galerie: 9

Fantastická zvířata 2: První pohled na Mloka ve školních letech | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: První pohled na Mloka ve školních letech | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: První pohled na Mloka ve školních letech | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: První pohled na Mloka ve školních letech | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: První pohled na Mloka ve školních letech | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: První pohled na Mloka ve školních letech | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: První pohled na Mloka ve školních letech | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: První pohled na Mloka ve školních letech | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: První pohled na Mloka ve školních letech | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest