MEG: Monstrum z hlubin: Další mezinárodní trailer dorazil

MEG: Monstrum z hlubin: Další mezinárodní trailer dorazil | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit další 1 obrázek
Propagační kampaň šlape na plné obrátky aneb megalodon laškuje v dalším mezinárodním traileru.

Premiéra žraločího masakru MEG: Monstrum z hlubin se pomaličku blíží, tudíž propagačních materiálů lákajících na tuhle, doufejme zábavnou, blbůstku přibývá. Dnes dorazil další mezinárodní trailer, zjevně určený pro asijský trh, v němž lze spatřit několik nových záběrů. Pakliže se to povede jen z poloviny tak, jak by mohlo, bude to na velkém plátně královská zábava. Ostatně Jason Statham už by si kasovní pecku zasloužil (Rychle a zběsile 7,8 nepočítám).

Meg pojednává o hlubokomořské ponorce z mezinárodního výzkumného programu, která je napadena tvorem, o kterém se léta myslelo, že je vyhynulý. Plavidlo je vyřazeno z provozu a uvízne na dně nejhlubšího příkopu Pacifiku, s posádkou uvězněnou uvnitř. Čas utíká a čínský oceánograf (Winston Chao) najme potápěče Jonase Taylora (Jason Statham), aby zachránil posádku i samotný oceán před nezastavitelnou hrozbou: 22 metrů dlouhým žralokem, známým jako Megalodon. Oceánografova Suyin (Li Bingbing) je nejprve proti, ale pak se sama k Jonasovi přidá. Netuší však, že potápěč se už před lety s hrozivou stvůrou jednou potkal. Teď musí překonat svůj strach a nasadit život, aby zachránil všechny uvězněné pod hladinou, což jej postaví ještě jednou tváří v tvář největšímu predátorovi všech dob.

Scénář postupně psali Dean Georgaris a posléze Jon a Erich Hoeberovi. Románovou předlohu napsal Steve Alten. Dále hrají Masi Oka, Cliff Curtis, Rainn Wilson, Ruby Rose, Page Kennedy, Jessica McNamee, Olafur Darri Olafsson, Robert Taylor a Sophia Shya Cai. Režíruje Jon Turteltaub, natáčení začalo na Novém Zélandu a později se produkce přesunula do Číny. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 9.8. 2018.

Meg: Monstrum z hlubin

10.08.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Horor
Info o filmu

Galerie: 2

MEG: Monstrum z hlubin: Další mezinárodní trailer dorazil | Fandíme filmu MEG: Monstrum z hlubin: Další mezinárodní trailer dorazil | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest