Shazam!: První oficiální fotka hrdiny

Shazam!: První oficiální fotka hrdiny | Fandíme filmu Zobrazit další 4 obrázky
Zachary Levi představil první oficiální pohled na superhrdinu, kterého hraje v chystaném filmu.

Jen několik týdnů po CinemaConu hostí Las Vegas další akci, která je zajímavá pro filmové příznivce. Takzvané Licensing Expo se soustředí na představení nejrůznějších plakátů, figurek a zkrátka materiálů, které s filmy souvisejí. Často nám tahle akce dává vůbec první pohled na nejrůznější chystané projekty a letos to vyšlo se Shazamem!

Přímo Zachary Levi, představitel hlavní role, se vyfotil před billboardem s hlavním hrdinou, nebo lépe řečeno před jeho zvětšenou verzí. Levi se zatím vyfotil pouze takhle na šikmo, ale zkušení internetoví photoshopeři se hned pustili do díla, a tak v galerii můžete najít i poupravené verze. Oblek s rozsvíceným logem jednoznačně vypadá stylověji než na fotkách z natáčení a limonáda v ruce připomíná, že v kůži dospělého najdeme malého kluka.

Zlatá ruka vlevo dole pak naznačuje, že má plakát ještě co odhalovat. Takže až se během dneška (amerického času) brány Licensing Expa otevřou také další veřejnosti, uvidíme zřejmě ještě víc. Můžeme jen doufat, že Warner rovnou zveřejní online také oficiální verze, které kvalitativně nebudou záviset na šikovnosti fotografa.

Každý z nás má v sobě superhrdinu, chce to jen trochu magie, aby se dostal ven. V případě Billyho Batsona (Asher Angel) stačí zakřičet jedno slovo - SHAZAM - aby se ze čtrnáctiletého kluka stal dospělý superhrdina Shazam (Zachary Levi). V srdci stále dítětem dělá Shazam přesně to, co by dělal každý puberťák se superschopnostmi - užívá si je a baví se s nimi! Umí létat? Má rentgenový zrak? Dokáže střílet z rukou blesky? Může uniknout testu z občanské výchovy? Shazam zkouší limity svých schopností s radostnou nedbalostí dítěte. Své schopnosti však bude muset rychle ovládnout, aby byl schopný čelit silám zla ovládaným Dr. Thaddeusem Sivanou (Mark Strong).

Dále hrají Jack Dylan Grazer, Faithe Herman, Ian Chen, Jovan Armand Cooper Andrews. Režíruje David F. Sandberg, scénář napsal Darren Lemke, datum premiéry v Česku a na Slovensku je stanovené na 4. 4. 2019.

Zdroj: Zachary Levi

Shazam!

05.04.2019 | USA
Akční, Sci-Fi, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 5

Shazam!: První oficiální fotka hrdiny | Fandíme filmu Shazam!: První oficiální fotka hrdiny | Fandíme filmu Shazam!: První oficiální fotka hrdiny | Fandíme filmu Shazam!: První oficiální fotka hrdiny | Fandíme filmu Shazam!: První oficiální fotka hrdiny | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest