Shazam!: Nové video ukazuje hrdinu v akci

Shazam!: Nové video ukazuje hrdinu v akci | Fandíme filmu
Zobrazit další 2 obrázky
Zachary Levi si užívá pomáhání lidem a ukazuje svou komiksovou tvář.

Není to tak dávno, co jsme měli příležitost se podívat, jak bude vypadat filmový hrdina Shazam. Tehdy jsme jej viděli na statické fotce zezadu. Teď se objevily nové fotky a především nové video, takže hrdinu vidíme i zepředu, ale především také v akci. Sami můžete v přiloženém videu vidět, že Shazam (Zachary Levi) zastavuje autobus a hrozně si při tom užívá, že může pomoci:

Každý z nás má v sobě superhrdinu, chce to jen trochu magie, aby se dostal ven. V případě Billyho Batsona (Asher Angel) stačí zakřičet jedno slovo - SHAZAM - aby se ze čtrnáctiletého kluka stal dospělý superhrdina Shazam (Zachary Levi). V srdci stále dítětem dělá Shazam přesně to, co by dělal každý puberťák se superschopnostmi - užívá si je a baví se s nimi! Umí létat? Má rentgenový zrak? Dokáže střílet z rukou blesky? Může uniknout testu z občanské výchovy? Shazam zkouší limity svých schopností s radostnou nedbalostí dítěte. Své schopnosti však bude muset rychle ovládnout, aby byl schopný čelit silám zla ovládaným Dr. Thaddeusem Sivanou (Mark Strong).

Dále hrají Jack Dylan Grazer, Faithe Herman, Ian Chen, Jovan Armand Cooper Andrews. Režíruje David F. Sandberg, scénář napsal Darren Lemke, datum premiéry v Česku a na Slovensku je stanovené na 4. 4. 2019.

Zdroje: Shazam

Shazam!

05.04.2019 | USA
Akční, Sci-Fi, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 3

Shazam!: Nové video ukazuje hrdinu v akci | Fandíme filmu Shazam!: Nové video ukazuje hrdinu v akci | Fandíme filmu Shazam!: Nové video ukazuje hrdinu v akci | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest