Ready Player One: Pusťte si znovu celé automobilové závody

Ready Player One: Pusťte si znovu celé automobilové závody | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit další 3 obrázky
DeLorean, motorka z Akiry, demoliční koule i King Kong. Je tu všechno!

Ready Player One už je hezkých pár týdnů v kinech, takže pokud vás Spielbergův výlet do říše VR zaujal, nejspíš už jste na něj dávno vyrazili (naši recenzi najdete tady). Následující video tak nejspíš pro většinu diváků bude sloužit spíš jako repete, než jako návnada k první výpravě do nejbližšího multiplexu. Každopádně přímo z Japonska dorazil výživný klip, ve kterém si můžete zopáknout průběh automobilového závodu skrz ulice New Yorku trhané na kusy nejrůznějšími monstry:

Píše se rok 2045 a svět, utápějící se v energetické a ekonomické krizi, je velmi chmurným místem k životu. Není divu, že většina lidí utíká před realitou do uměle vytvořeného vesmíru videoherního systému OASIS, kde mohou zapomenout na běžné starosti, vytvořit si novou identitu a jejím prostřednictvím se pak pohybovat po tisícovkách virtuálních planet, pracovat, studovat, bavit se a prožívat své sny. Navíc se tam někde skrývá i dědictví po tvůrci této videohry, miliardáři Jamesi Hallidayovi, který před svou smrtí zanechal ve skrytých koutech OASIS několik klíčů, jež mají hráčům ukázat cestu k pokladu. Trvá však dlouhých pět let, než se středoškolákovi Wadu Wattsovi podaří objevit první z nich. A potom vypukne hotové peklo, protože zájemců o dědictví, které nálezci zajistí doživotní bohatství a obrovskou moc, je nespočet a v cestě za svým cílem se neštítí žádných prostředků. Když se pak soupeření přenese z virtuálního světa do toho skutečného, končí veškerá legrace — tady už jde o život.

Režíruje Steven Spielberg, scénář napsali Zak Penn, Eric Eason a autor předlohy Ernest Cline. V hlavních rolích hrají Tye Sheridan, Olivia Cooke, Simon Pegg, Ben Mendelsohn, Mark Rylance a T.J. Miller.

Ready Player One: Hra začíná

11.03.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller
Info o filmu

Galerie: 4

Ready Player One: Pusťte si znovu celé automobilové závody | Fandíme filmu Ready Player One: Pusťte si znovu celé automobilové závody | Fandíme filmu Ready Player One: Pusťte si znovu celé automobilové závody | Fandíme filmu Ready Player One: Pusťte si znovu celé automobilové závody | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest