Doctor Strange: Cumberbatch vyhrožuje, že další nemusí přijít

Doctor Strange: Cumberbatch vyhrožuje, že další nemusí přijít | Fandíme filmu Zobrazit dalších 7 obrázků
Benedict Cumberbatch o Doctoru Strangeovi 2, o Infinity War a o tom, jak se jeho postava změnila od jejího prvního filmu.

Článek může vyzradit (předvídatelné) skutečnosti o Avengers: Infinity War.

Že s námi hrdinové od Marvelu nebudou na věky, to je zcela nezpochybnitelné. Tvůrci Avengers dokonce otevřeně mluví o tom, že už v Avengers 3 a 4 některé postavy uvidíme naposledy. Zároveň neopomněli dodat, že ke konci své dráhy se blíží především postavy dobře známé a důkladně probádané. Ty „mladé“ toho ještě mají hodně před sebou. S takovým pohledem na věc nejde brát příliš vážně poslední vyjádření Benedicta Cumberbatche.

Ten reportérovi při rozhovoru řekl, že nevíme, zda Strange z Infinity War vyvázne se zdravou kůží. Třeba také nevyvázne. Samozřejmě, určitá nepatrná šance, že se něco takové stane, tu skutečně je, nicméně obecně nejde Cumberbatchovu poznámku vnímat jinak než jako konverzační bonmot. Takové to zdvořilostní zapírání před fanoušky, aby měli pocit, že některé aspekty Infinity War nebudou tak předvídatelné, jak by si mohli myslet. Nicméně v jiném rozhovoru sám Cumberbatch nepřímo potvrdil, že se počítá s dvojkou Doctora Strange, takže bychom o něj opravdu přijít neměli.

To ale neznamená, že to bude mít jednoduché. Strange je vlastníkem jednoho z Kamenů nekonečna, o které usiluje padouch Thanos, a tak je pozornost logicky zaměřená přímo na něj. Podobně jako ostatní hrdinové není připravený na to co přijde a je neustále překvapený z dalších a dalších nebezpečenství, které se na Avengers a spol. valí. O chlup napřed však před ostatními je. Má víc znalostí a větší moc. Scenárista Doctora Strange C. Robert Cargill dokonce potvrdil, že Strange ve svém prvním filmu při boji s Dormamu strávil v temné dimenzi docela dost času a během té doby stačil získat daleko větší kontrolu nad svými silami.

A doktor se podle Cumberbatche posunul i v jiných ohledech. Na konci svojí sólovky už to není takový egoista jako kdysi. Je ochotný se postavit nezištně za vyšší dobro, zároveň je kvůli tomu trochu osamělý a zádumčivý. V Thorovi: Ragnarok jsme mohli tuhle verzi doktora poprvé poznat a takový bude i v Infinity War. Často je to on, kdo se musí v dané situaci zachovat jako dospělý. Což ale neznamená, že s ním nebude legrace. Ta přijde zvlášť ve scénách s Iron Manem, protože i když oba sledují stejný cíl, jsou to dost silné osobnosti a čas od času to mezi nimi může pořádně zajiskřit.

O mnoho víc Cumberbatch o Infnity War prozradit nemůže, už třeba jen kvůli tomu, že stejně jako ostatní herci nedostal celý scénář, ale může nás ujistit, že je film „epický, epický, epický“! Pokud byste chtěli znát spoilery o tom, co Strange zažije v úvodní části Infinity War, můžete si přečíst náš starší spoilerový článek.

Na závěr jeden z posledních spotů:

Avengers: Infinity War završují bezprecedentní desetiletou cestu filmovým světem Marvelu. Na plátna přinesou ultimátní a tu nejvíc smrtící bitvu všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musejí být ochotni obětovat úplně všechno, aby se pokusili zastavit mocného Thanose, než jeho prudký útok, provázený ruinami a zkázou, ukončí celý vesmír. Režírují Anthony a Joe Russoovi, produkuje Kevin Feige. Scénář napsali Christopher Markus a Stephen McFeely.

V hlavních rolích hrají Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Josh Brolin, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Sebastian Stan, Tom Holland, Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch, Chris Pratt, Benedict Wong, Zoe Saldana, Karen Gillan, Vin Diesel, Dave Bautista, Bradley Cooper, Pom Klementieff, Benicio Del Toro, Don Cheadle, Chadwick Boseman, Anthony Mackie, Gwyneth Paltrow, Winston Duke, Letitia Wright, Jon Favreau, Danai Gurira, Sean Gunn, Terry Notary a mnozí další.

Datum premiéry je stanoveno v Česku a na Slovensku na 26. 4. 2018.

Zdroje: EW, Hey U Guys, MTV, C. Robert Cargill

Avengers: Infinity War

27.04.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 8

Doctor Strange: Cumberbatch vyhrožuje, že další nemusí přijít | Fandíme filmu Doctor Strange: Cumberbatch vyhrožuje, že další nemusí přijít | Fandíme filmu Doctor Strange: Cumberbatch vyhrožuje, že další nemusí přijít | Fandíme filmu Doctor Strange: Cumberbatch vyhrožuje, že další nemusí přijít | Fandíme filmu Doctor Strange: Cumberbatch vyhrožuje, že další nemusí přijít | Fandíme filmu Doctor Strange: Cumberbatch vyhrožuje, že další nemusí přijít | Fandíme filmu Doctor Strange: Cumberbatch vyhrožuje, že další nemusí přijít | Fandíme filmu Doctor Strange: Cumberbatch vyhrožuje, že další nemusí přijít | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest