Tvůrce Deadpoola prodal vlastní komiksový svět Netflixu

Tvůrce Deadpoola prodal vlastní komiksový svět Netflixu | Fandíme filmu Zobrazit dalších 5 obrázků
Čeká nás provázaný svět komiksových drsných hrdinů, kteří si neberou servítky.

Netflix po Millarworldu Marka Millara zakoupil další komiksový svět. Jmenuje se Extreme Universe a jeho jednotlivé postavy vymyslel Rob Liefeld, autor Deadpoola. Liefeld dostal za práva částku v řádu milionů dolarů a Akiva Goldsman dostal za úkol vést tým scenáristů, kteří na motivy filmů připraví sérií provázaných filmů. Nabízí se otázka, nakolik je to dobrý nápad, vzhledem k tomu, že Goldsman vedl podobný „Writer‘s room“ už pro Transformers a všichni víme, jak to dopadlo.

Součástí světa jsou postavy Brigade, Bloodstrike, Cybrid, Re-Gex, Bloodwulf a Kaboom. Všechny jsou psané drsně, podvratně, ostře..tak jak jsme na to zvyklí z Liefeldových známějších kreací, jako jsou Deadpool, Cable nebo X-Force. Netflix touží po vlastní komiksové sérii, protože jsou dnes v kurzu a věří tomu, že Extreme Universe přispěje tou správnou troškou do mlýna. Liefeld ve veřejném prohlášení uvedl, že Goldsmanovi věří kvůli seriálu Star Trek Discovery a chystanému seriálu Teen Titans, za kterými Akiva stojí.

Zatím není známo, která z Liefeldových postav bude adaptována jako první a kdy se filmu dočkáme. Zajímavostí je, že Bloodstrike se chystal už před lety. V galerii si můžete postavy z Extreme Universe prohlédnout.

Zdroj: Deadline

Galerie: 6

Tvůrce Deadpoola prodal vlastní komiksový svět Netflixu | Fandíme filmu Tvůrce Deadpoola prodal vlastní komiksový svět Netflixu | Fandíme filmu Tvůrce Deadpoola prodal vlastní komiksový svět Netflixu | Fandíme filmu Tvůrce Deadpoola prodal vlastní komiksový svět Netflixu | Fandíme filmu Tvůrce Deadpoola prodal vlastní komiksový svět Netflixu | Fandíme filmu Tvůrce Deadpoola prodal vlastní komiksový svět Netflixu | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest