Taxi 5: Návrat francouzského taxíku v první upoutávce

Taxi 5: Návrat francouzského taxíku v první upoutávce | Fandíme filmu Zobrazit dalších 5 obrázků
Před kamery se vrátilo minimum starých známých. 

Letos vjede do kin Taxi 5. Francouzská série s bílým vytuněným taxíkem to rozjela před dvaceti lety a vy si najednou uvědomíte, že je vám o těch dvacet víc. Do druhého dílu to byla zábava, ale těm zbylým už začala docházet šťáva. Kam se zařadí nejnovější přírůstek můžete zkusit posoudit z první ukázky, v níž původní herecké duo taxikáře Daniela a policejního zmatkáře Émiliena nahradily zcela nové tváře. Co naopak zůstalo? Natvrdlý komisař Gibert (Bernard Farcy), jeho věrný podřízený Alain (Edouard Montoute) a samozřejmě Peugeot 407 z předchozího filmu. Taxi 5 volně navazuje na starší bratříčky.

Razantní inovaci v příběhu ovšem nečekejte. Marseille navštívili Němci, Japonci, gang Santa Clausů a Belgičané. Tentokrát budou tamní policii zatápět Italové, jak už je patrné v ukázce, v níž se to hemží italskými supersporty Ferrari nebo Lamborghini. „Velkou" změnou potom jsou obrácené role hlavních hrdinů. Eddy (Malik Bentalha) je Danielův synovec, který zdědí jeho vymazlený taxík, ale jeho řidičské dovednosti jsou někde na stejném levelu jako ty Émilienovy. Zato pařížský policista Sylvain (Franck Gastambidese s volantem v ruce snad narodil. A tak je jenom na nich, aby spojili síly a dopadli pachatele. Režie se zhostil sám Gastambide. Francouzská premiéra se koná 11. 4..

Taxi 5

11.04.2018 | Francie
Akční, Komedie
Info o filmu

Galerie: 6

Taxi 5: Návrat francouzského taxíku v první upoutávce | Fandíme filmu Taxi 5: Návrat francouzského taxíku v první upoutávce | Fandíme filmu Taxi 5: Návrat francouzského taxíku v první upoutávce | Fandíme filmu Taxi 5: Návrat francouzského taxíku v první upoutávce | Fandíme filmu Taxi 5: Návrat francouzského taxíku v první upoutávce | Fandíme filmu Taxi 5: Návrat francouzského taxíku v první upoutávce | Fandíme filmu

Související články

1
4
1
21
Článků v systému:
13099
Komentářů v systému:
113926

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest