Tomb Raider: Nový trailer ještě dnes, zatím ochutnávka

Tomb Raider: Nový trailer ještě dnes, zatím ochutnávka | Fandíme filmu Zobrazit další 4 obrázky
Navíc: Jak se Alicia Vikander připravovala na svou fyzicky náročnou roli.

Ještě dnes odpoledne dostaneme nový trailer na filmového Tomb Raidera. Zatím pro vás máme alespoň krátkou ochutnávku, ve které opět můžete vidět celou škálu standardních elementů dobrodružných filmů/videoher. Abyste si zkrátili čekání, máme pro vás povídání Magnuse Lygdbacka, který Alicii Vikander před natáčením trénoval, aby se dostala do formy. Devětadvacetiletá herečka nabrala osm kilo svalů. Její vzhled nebyl inspirovaný Angelinou Jolie, postava je zpracovaná úplně jinak. Jde o moderní verzi inspirovanou aktuální videoherní podobou Lary Croft. Důraz byl kladený na to, aby herečka zvládla náročné akrobatické prvky, které byly při natáčení potřeba.

Bývalá tanečnice a baletka začala s přípravami sedm měsíců před natáčením, aby se jí zrychlil metabolismus a svaly začaly růst. Jedla malé porce jídla každé tři hodiny, nejedla žádný cukr ani jednoduché sacharidy. Součástí tréninku byla bojová umění, lukostřelba, horolezectví a posilovna každý den v týdnu. Čtyři měsíce před začátkem natáčení začala herečka ještě výrazněji nabírat svalstvo a dva měsíce před natáčením začala fáze rýsování. Na Hollywood Reporteru, který rozhovor s Lygdbackem přinesl, můžete najít i Aliciin podrobný jídelníček, pokud byste se třeba chtěli inspirovat.

Sedm let poté, co zmizel lord Richard Croft (Dominic West), odmítla jednadvacetiletá Lara (Alicia Vikander) převzít pozici dědice globálního obchodního impéria a místo toho pracuje jako kurýr v Londýně a k tomu navštěvuje vysokou školu. Nakonec se nechá zlákat pokušením zjistit pravdu o zmizení svého otce a proto se vydá na jeho poslední známou polohu, kterou je ostrov poblíž Japonska. Její dobrodružná cesta se však změní v boj o život, protože na ostrově musí využít proti přesile nepřátel nejen svou bystrou mysl a silného ducha, ale musí se také naučit, kde jsou její hranice, když cestuje do neznáma. Jestli přežije tohle riskantní dobrodružství, zaslouží se nazývat "vykradačem hrobek". Dále hrají Walton Goggins nebo Daniel Wu. Režíruje Roar Uthaug. Datum české premiéry je stanovené na 15. 3. 2018, datum slovenské premiéry na 22. 3. 2018.

 

Tomb Raider

16.03.2018 | USA
Akční, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 5

Tomb Raider: Nový trailer ještě dnes, zatím ochutnávka | Fandíme filmu Tomb Raider: Nový trailer ještě dnes, zatím ochutnávka | Fandíme filmu Tomb Raider: Nový trailer ještě dnes, zatím ochutnávka | Fandíme filmu Tomb Raider: Nový trailer ještě dnes, zatím ochutnávka | Fandíme filmu Tomb Raider: Nový trailer ještě dnes, zatím ochutnávka | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest