V pasti času: Nekonečný příběh pro nové tisíciletí v nových ukázkách

V pasti času: Nekonečný příběh pro nové tisíciletí v nových ukázkách | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
Režisérka a její obsazení mluví o filmu a jeho poselství, přidáváme nejnovější plakáty.

V březnu uvidíme V pasti času, sci-fi příběh pro mladší publikum plný fantazie, který natočila uznávaná Ava DuVernay (Selma, 13th). Aktuálně byl zveřejněný nový spot, ale především také nový featurette, který krom záběrů z filmu nabízí také pohled do zákulisí natáčení. Tam jednotlivé herečky včele s Oprah Winfrey (vzpomeňte na její plamennou řeč ze Zlatých glóbů) a režisérka hovoří o tom, že prioritou je pro film inkluze. A to jak z hlediska lidí za kamerou či obsazení, tak témat samotného filmu. Podíváme se na rozmanité světy, o hrdince se nedá říct, že by byla typická, klíčové bude přijímání cizích myšlenek, pochopení, tolerance. Uvidíme, jak si v našich zeměpisných šířkách podobně laděný snímek povede, nicméně jako dobrodružná pohádka zatím rozhodně nepůsobí vůbec marně. V galerii najdete sadu posledních plakátů.

Mladá Meg Murray (Stor Reid) se vydává hledat svého otce (Chris Pine), vědce, který tvrdil, že objevil „záhyb v čase“ (A Wrinkle in Time), do něhož se pak následně ztratil. Zbytkem vědecké komunity však byl považovaný za blázna, avšak tři „sudičky“ v podání Mindy Kaling, Oprah Winfrey a Reese Witherspoon malé Meg a jejím přátelům na cestě pomohou. Režíruje Ava DuVernay. Dále hrají André Holland, Rowan Blanchard, Levi Miller, Gugu Mbatha-Raw, Zach Galifianakis nebo Michael Peña. Datum premiéry v Česku a na Slovensku je stanoveno na 8. 3. 2018.

A Wrinkle in Time

09.03.2018 | USA
Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Info o filmu

Galerie: 5

V pasti času: Nekonečný příběh pro nové tisíciletí v nových ukázkách | Fandíme filmu V pasti času: Nekonečný příběh pro nové tisíciletí v nových ukázkách | Fandíme filmu V pasti času: Nekonečný příběh pro nové tisíciletí v nových ukázkách | Fandíme filmu V pasti času: Nekonečný příběh pro nové tisíciletí v nových ukázkách | Fandíme filmu V pasti času: Nekonečný příběh pro nové tisíciletí v nových ukázkách | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest