Dívka v pavoučí síti: Lisbeth je v patách NSA

Dívka v pavoučí síti: Lisbeth je v patách NSA | Fandíme filmu Zobrazit dalších 7 obrázků
Byl obsazený agent, který je na její případ přidělený.

Blížící se natáčení Dívky v pavoučí síti obsadilo další hereckou posilu. Tentokrát se k široké škále herců připojil Lakeith Stanfield, kterého jsme mohli nedávno vidět ve snímcích jako Uteč, Death Note nebo Straight Outta Compton. Ve filmu si má zahrát bezpečnostního experta NSA, který je nasazený na sledování Lisbeth Salander.

Dívka v pavoučí síti je čtvrtým dílem série Milénium, který po smrti Stiega Larssona napsal David Lagercrantz. Režíruje Fede Alvarez, podle scénáře Stevena Knighta a Jaye Basua. V hlavních rolích Claire Foy a Sverrir Gudnason, dále hraje Sylvia Hoeks jako dvojče Lisbeth, Cameron Britton jako spřátelený hacker a Claes Bang jako záporák. Datum premiéry je stanovené na 5. 10. 2018.

Časopis Milénium má nové majitele a jeho kritici tvrdí, že Mikael Blomkvist je vyhořelý a že uvažuje o změně zaměstnání. Pozdě v noci Blomkvistovi zavolá profesor Frans Balder, přední odborník na výzkum umělé inteligence. Balder mu tvrdí, že pro něj má důležité informace o americké zpravodajské službě a že byl v kontaktu s výbornou mladou hackerkou, která se podobá někomu, koho Blomkvist velice dobře zná. Mikael Blomkvist doufá v exkluzivní reportáž, kterou on i Milénium tak zoufale potřebuje. Lisbeth Salanderová má jako obvykle své vlastní plány. Ale nadešel čas, aby se jejich cesty ještě jednou zkřížily.

Zdroj: THR

Muži, kteří nenávidí ženy

14.12.2011 | USA, Švédsko, Norsko
Krimi, Drama, Thriller, Mysteriózní
Info o filmu

Galerie: 8

Dívka v pavoučí síti: Lisbeth je v patách NSA | Fandíme filmu Dívka v pavoučí síti: Lisbeth je v patách NSA | Fandíme filmu Dívka v pavoučí síti: Lisbeth je v patách NSA | Fandíme filmu Dívka v pavoučí síti: Lisbeth je v patách NSA | Fandíme filmu Dívka v pavoučí síti: Lisbeth je v patách NSA | Fandíme filmu Dívka v pavoučí síti: Lisbeth je v patách NSA | Fandíme filmu Dívka v pavoučí síti: Lisbeth je v patách NSA | Fandíme filmu Dívka v pavoučí síti: Lisbeth je v patách NSA | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest