Dívka v pavoučí síti našla záporáka

Dívka v pavoučí síti našla záporáka | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
Dojela si pro něj do Skandinávie.

Dívka v pavoučí síti si vyhlédla představitele záporáka. V adaptaci původně švédského románu si zahraje příznačně dánský herec Claes Bang. Ten mezinárodně donedávna nebyl příliš známý, nicméně letos se objevil ve snímku Čtverec, od renomovaného festivalového harcovníka Rubena Östlunda, který nám dal především vynikající Vyšší moc. O jeho roli nemáme žádné bližší podrobnosti, nicméně, třeba by čtenáři předlohy dokázali odhadnout, na jakou postavu by se tak nejvíc hodil.

Dívka v pavoučí síti je čtvrtým dílem série Milénium, který po smrti Stiega Larssona napsal David Lagercrantz. Režíruje Fede Alvarez, podle scénáře Stevena Knighta a Jaye Basua. V hlavní roli Claire Foy, dále hraje Sylvia Hoeks. Datum premiéry je stanovené na 5. 10. 2018.

Časopis Milénium má nové majitele a jeho kritici tvrdí, že Mikael Blomkvist je vyhořelý a že uvažuje o změně zaměstnání. Pozdě v noci Blomkvistovi zavolá profesor Frans Balder, přední odborník na výzkum umělé inteligence. Balder mu tvrdí, že pro něj má důležité informace o americké zpravodajské službě a že byl v kontaktu s výbornou mladou hackerkou, která se podobá někomu, koho Blomkvist velice dobře zná. Mikael Blomkvist doufá v exkluzivní reportáž, kterou on i Milénium tak zoufale potřebuje. Lisbeth Salanderová má jako obvykle své vlastní plány. Ale nadešel čas, aby se jejich cesty ještě jednou zkřížily.

Zdroj: Variety

Galerie: 2

Dívka v pavoučí síti našla záporáka | Fandíme filmu Dívka v pavoučí síti našla záporáka | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest