Maleficent 2 má režiséra od Pirátů z Karibiku

Maleficent 2 má režiséra od Pirátů z Karibiku | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Víme, kdo film píše a kdy se začne točit.

O Pirátech z Karibiku: Salazarově pomstě se mluví v souvislosti s nižšími tržbami oproti předchozím dílům. Téměř 800 milionů nicméně pořád není číslo, nad kterým by bylo potřeba krčit nos a navíc recenze snímek často chválily jako jeden z nejlepších dílů od nepřekonané jedničky. Produkce se neobešla bez komplikací a přesto film úspěšně dorazil do kin, a tak není divu, že je o služby režiséra Joachima Rønninga zájem. Ten do téhle chvíle pracoval v režisérském tandemu s Espenem Sandbergem, ale o tom, proč nadále nespolupracují, není v tuhle chvíli známo nic bližšího.

Krom řady dalších projektů, které jsou v jednání, natočí Joachim ze všeho nejdřív Maleficent 2, která se má začít chystat už v prvním čtvrtletí příštího roku. Scénář k snímku píší Jez Butterworth (Na hraně zítřka, Black Mass) a Linda Woolverton (Lví král, Alenka v říši divů, Maleficent 1).

V hlavní roli se vrací Angelina Jolie a připomínáme, že první film byl hraným zpracováním Disneyho verze Šípkové Růženky, tentokrát však podané z pohledu zlé čarodějnice – tedy Maleficent.

Zdroj: Deadline

Zloba - Královna černé magie

30.05.2014 | USA
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Rodinný, Romantický
Info o filmu

Galerie: 4

Maleficent 2 má režiséra od Pirátů z Karibiku | Fandíme filmu Maleficent 2 má režiséra od Pirátů z Karibiku | Fandíme filmu Maleficent 2 má režiséra od Pirátů z Karibiku | Fandíme filmu Maleficent 2 má režiséra od Pirátů z Karibiku | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest