Avengers 4: Fotky z natáčení odhalují návrat dalších postav

Avengers 4: Fotky z natáčení  odhalují návrat dalších postav | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
Pokud se chcete vyhnout prozrazení toho, které postavy přežily Avengers 3, čeká na vás v následujících měsících slušný oříšek.

Režiséři Russoovi sice již dříve připouštěli, že se tu a tam může dodatečně natáčet nějaká scéna z Avengers: Infinity War, maximum času už je však věnováno natáčení Avengers 4. Je tedy více než pravděpodobné, že aktuální fotky z placu prozrazují, kteří další hrdinové trojku přežijí a minimálně ještě jednou se vrátí. Jak sami můžete vidět v galerii, fotografové zachytili Roberta Downeyho Jr. jako Tonyho Starka, Marka Ruffala jako Bruce Bannera, Jona Favreau jako Happyho Hogana a Gwyneth Paltrow jako Pepper Potts.

Především nad Paltrow se vznášel určitý otazníček. Herečka delší dobu koketuje s tím, že s natáčením filmů úplně skončí. Naposledy jsme ji viděli v Iron Manovi 3, a pak už měla jako povinnost hrát jen jednou. Když se tedy objevila ve Spider-Manovi: Homecoming, vyvstala otázka, zda si malým cameem povinnost splnila. Aktuální fotky ale nejspíš potvrzují, že pro potřeby Homecoming vznikla nějaká separátní, dodatečná dohoda. A zatímco v Captain America: Civil War bylo poměrně důležité, že se Tony s Pepper rozešli, v Homecoming už byli zase zpátky spolu a schylovalo se k žádosti o ruku. Podle aktuálních fotek se zdá, že vše nakonec proběhlo hladce, protože páreček si vrká a na prstu Pepper můžeme vidět prsten.

Co dalšího z fotek lze vyčíst? Snad jen to, že i uprostřed apokalypsy pořád bude prostor pro poklidné pasáže, a že Tony skutečně má v hrudi opět obloukový reaktor. Z jakého důvodu? To zatím nevíme. V přiloženém videu se můžete ještě blíže seznámit s kulisou, která ve filmu bude představovat Japonsko.

Zdroje: Page Six, Jon Favreau

Avengers: Infinity War

27.04.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 8

Avengers 4: Fotky z natáčení  odhalují návrat dalších postav | Fandíme filmu Avengers 4: Fotky z natáčení  odhalují návrat dalších postav | Fandíme filmu Avengers 4: Fotky z natáčení  odhalují návrat dalších postav | Fandíme filmu Avengers 4: Fotky z natáčení  odhalují návrat dalších postav | Fandíme filmu Avengers 4: Fotky z natáčení  odhalují návrat dalších postav | Fandíme filmu Avengers 4: Fotky z natáčení  odhalují návrat dalších postav | Fandíme filmu Avengers 4: Fotky z natáčení  odhalují návrat dalších postav | Fandíme filmu Avengers 4: Fotky z natáčení  odhalují návrat dalších postav | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest