Světová válka Z 2: David Fincher a Brad Pitt potvrzeni

Světová válka Z 2: David Fincher a Brad Pitt potvrzeni | Fandíme filmu Zobrazit další 3 obrázky
Přípravy už jsou docela daleko.

Od prvního dílu filmové adaptace populární knihy Světová válka Z od Maxe Brookse uplynuly již čtyři roky a nyní se zdá, že se chystané pokračování začalo konečně hýbat kupředu. Úvodní film s Bradem Pittem v hlavní roli utržil v kinech i přes komplikace při natáčení přes 540 milionů dolarů, a stejný, ne-li větší potenciál větří studio Paramount se sequelem. Původně ho měl režírovat Juan Antonio Bayona, režisér chystaného pokračování Jurassic World, ten však nakonec z projektu vycouval. Objevil se ale ještě zajímavější režisér.

Jim Gianopulos, čerstvě jmenovaný nový šéf Paramountu, se v nejnovějším rozhovoru rozpovídal o současném stavu studia, plánech do budoucna a chystaných filmech. Řeč přišla právě i na pokračování World War Z, přičemž Gianopulos potvrdil to, o čem novináři již delší dobu neoficiálně hovořili – hlavní roli si zopakuje Brad Pitt, a na režisérské křeslo nakonec neusedne nikdo jiný než David Fincher. Scénář psal původně Steven Knight (Eastern Promises, Allied), později ho přepisoval Dennis Kelly (Utopia). Realizace je údajně v pokročilé fázi, zatím však neznáme bližší termín, kdy by měl film mít premiéru, ani kdy by se mohlo začít natáčet.

Zdroj: THR

Galerie: 4

Světová válka Z 2: David Fincher a Brad Pitt potvrzeni | Fandíme filmu Světová válka Z 2: David Fincher a Brad Pitt potvrzeni | Fandíme filmu Světová válka Z 2: David Fincher a Brad Pitt potvrzeni | Fandíme filmu Světová válka Z 2: David Fincher a Brad Pitt potvrzeni | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest