Happy Death Day: Komediální horor ala Na Hromnice o den více

Happy Death Day: Komediální horor ala Na Hromnice o den více | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Máte v odlehčených hororech rádi kreativní úmrtí? Hrdinka filmu jich může zažít nekonečně mnoho. Koukněte na trailer.

Film Na Hromnice o den více s Billem Murraym v hlavní roli byl v době svého uvedení velkým hitem, a jeho koncept, kdy hlavní postava uvízne v časové smyčce a prožívá určité časové období znovu a znovu, převzal poté nejeden snímek. Letos budeme mít možnost toto schéma vidět v hororu.

Konkrétně to bude v hororu s názvem Happy Death Day, ke kterému včera vyšel první trailer. V něm hlavní hrdinku v podání Jessicy Rothe (La La Land) na její narozeninové oslavě zabije maskovaný vrah, jen aby se probudila a prožila úplně stejný den znovu. A pak zase znovu. Tolikrát, dokud vraha nezastaví.

Happy Death Day natočil Christopher Landon (Paranormal Activity: The Marked Ones), který k filmu napsal scénář společně se Scottem Lobdelem (animovaný seriál X-Men). Kromě Jessicy Rothe uvidíme ve vedlejších rolích Israela Broussarda (seriál Fear The Walking Dead), nebo Ruby Modine (seriál Shameless).

Ačkoliv film už z traileru působí, že se nevyhnul některým zavedeným stereotypům, samotná myšlenka (byť sama o sobě ne až tak originální), by v této variaci mohla fungovat. Inteligentní horor, jehož jedinou devízou navíc nejsou hromady mrtvol zase tak často nevidíme, držme si tedy palce. Happy Death Day bude mít ve Spojených státech premiéru v pátek 13. října, v Česku a na Slovensku do kin vtrhne o necelý měsíc později, 9.11. 

Galerie: 7

Happy Death Day: Komediální horor ala Na Hromnice o den více | Fandíme filmu Happy Death Day: Komediální horor ala Na Hromnice o den více | Fandíme filmu Happy Death Day: Komediální horor ala Na Hromnice o den více | Fandíme filmu Happy Death Day: Komediální horor ala Na Hromnice o den více | Fandíme filmu Happy Death Day: Komediální horor ala Na Hromnice o den více | Fandíme filmu Happy Death Day: Komediální horor ala Na Hromnice o den více | Fandíme filmu Happy Death Day: Komediální horor ala Na Hromnice o den více | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest