Vražda v Orient Expresu: První trailer představuje podezřelé

Vražda v Orient Expresu: První trailer představuje podezřelé | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
Seznamte se s novým pojetím klasické detektivky Agathy Christie.

Komentář k traileru připravujeme.

Režíruje Kenneth Branagh, který si zahrál hlavní roli. Dále hrají Johnny Depp, Judi Dench, Penelope Cruz, Michelle Pfeiffer, Daisy Ridley, Josh Gad, Willem Dafoe, Olivia Colman, Lucy Boynton, Miranda Raison, Derek Jacobi, Marwan Kenzari, Adam Garcia nebo Leslie Odom Jr. Scénář napsal Michael Green. České datum premiéry je stanovené na 9.11. 2017, slovenské na 23.11. 2017. Přidáváme knižní synopsi:

K napsání jedné z nejslavnějších detektivek inspirovala anglickou královnu zločinu nezvykle krutá zima, která v roce 1929 způsobila, že legendární Orient-expres uvízl na své pravidelné cestě Balkánem ve sněhových závějích. Jen co vlak zastavil, zamrzly stroje a cestující i posádka zůstali na několik dní ponecháni napospas svému osudu Každý se svým tajemstvím, každý se svou záhadnou minulostí Hercule Poirot, jehož Agatha Christie učinila hlavním aktérem příběhu, nastupuje do Orient-expresu v Istanbulu, neboť je naléhavým telegramem žádán, aby se vrátil zpět do Anglie. Ve vlaku jeho pozornost upoutá bohatý Američan Ratchett; ten později Poirotovi nabídne vysokou odměnu za to, že jej ochrání před hrozícím vražedným pokusem. Belgický detektiv návrh odmítá - a následujícího rána je Američan ve svém kupé nalezen mrtev, s řadou bodných ran!

Galerie: 2

Vražda v Orient Expresu: První trailer představuje podezřelé | Fandíme filmu Vražda v Orient Expresu: První trailer představuje podezřelé | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest