Aquaman: Natáčení definitivně začalo

Aquaman: Natáčení definitivně začalo | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
Režisér James Wan hned sdílel první fotku ze zákulisí. A proč je Jason Momoa rád, že hraje právě Aquamana?

Aquaman se konečně začal natáčet. Před několika hodinami to potvrdil režisér James Wan, který také sdílel první fotku ze zákulisí. Jak sami můžete vidět dole v galerii, jedná se o vnitřek lodi nebo ponorky. Několik slov o své roli nedávno řekl také Jason Momoa, kterého těší, že je vůbec prvním Aquamanem ve filmových dějinách. Je tak pouze a jenom na něm, jak si tuhle postavu bude filmové publikum pamatovat, nemusí soupeřit se čtyřmi svými předchůdci. Doplňujeme, že se Aquaman objevil v minulosti už v seriálu Smallville a v pilotu nikdy nerealizovaného seriálu Aquaman, ale je pravda, že na stříbrném plátně je Momoa první. Přidáváme video, ve kterém Amber Heard (hraje Meru, Aquamanovu manželku) trénuje bojové umění.

V komiksech je Aquaman známý pod občanským jménem Arthur Curry, je synem lidského strážce majáku a šlechtičny z Atlantidy, bájné podvodní říše obývané mořským národem s nadlidskými silami. Díky královské krvi a dvojímu původu získává Arthur během dospívání schopnosti, které Atlanťany dokonce převyšují. Je dokonalý plavec, dokáže dýchat pod vodou a ovládat vodní živočichy. Díky dlouhým pobytům v hlubinách je zvyklý odolávat obrovským tlakům, takže je jeho tělo jen těžko zranitelné a vládne silou, která se blíží nejmocnějším superhrdinům v DC Universe.

Jeho trojzubec je mocná magická zbraň, která dovede zranit i ty nejmocnější protivníky. Na druhou stranu Aquaman při pobytu na souši postupně slábne a vždycky patřil mezi vysmívané hrdiny, díky nepraktickým schopnostem (komunikace s vodními tvory) a tak trochu zženštilému vzhledu. Moderní komiksy z něj však udělaly ošlehaného mořského vlka s harpunou místo useknuté ruky a složitou, zajímavou osobnost, která má komplexy z toho, že ji veřejnost nebere vážně. Kromě toho, že se Arthur stává během života králem Atlantidy a sedmi oceánů, je také jedním ze zakládajících členů Justice League. Aquamana ztvární Jason Momoa, jeho ženu Meru Amber Heard, dvorního rádce Vulka Willem Dafoe, záporáka Ocean Mastera Patrick Wilson. Režíruje James Wan, film má premiéru naplánovanou na 21.12. 2018.

Zdroje: Twitter, GQ

Aquaman

21.12.2018 | USA, Austrálie
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 2

Aquaman: Natáčení definitivně začalo | Fandíme filmu Aquaman: Natáčení definitivně začalo | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest