Avengers: Infinity War: Jedna z postav projde zásadní proměnou

Avengers: Infinity War: Jedna z postav projde zásadní proměnou | Fandíme filmu Zobrazit dalších 10 obrázků
Kteří další hrdinové se zapojili do natáčení a jaké budou vztahy mezi Avengery a Strážci Galaxie.

Článek může obsahovat zásadní spoilery k Avengers: Infinity War.

Jsou tu další fotky z Edinburgu, kde se točí část Aveners: Infinity War. Pokračuje natáčení akčních scén, jak můžete vidět na fotkách a ve videu, ale točí se také scény, ve kterých se Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) a Vision (Paul Bettany) procházejí a líbají. Na tom by ještě nebylo nic tak divného. Mezi postavami to jiskřilo už v Captain America: Civil War a v komiksech spolu dvojice randila už dávno. Co je zajímavější, Vision má na fotkách lidskou podobu!

Nezdá se při tom, že by se jednalo pouze o zkoušku bez kostýmů. Elizabeth na sobě kostým má a v některých z přiložených videí můžete vidět zapnuté kamery, zvukaře atd. Co se tedy děje? Jedná se o vizi? Umí Vision měnit podobu? Nebo prošel nějakou trvalou proměnou? Třeba po tom, co jej padouch Thanos (Josh Brolin) připraví o kámen nekonečna, který má zasazený do čela? Zajímavé je, že to není tak dávno, co jsme Visiona při natáčení viděli v jeho fialové podobě, takže se zdá, že ať už k téhle změně vizáže dojde z jakéhokoliv důvodu, dočkáme se jí nejspíš právě v pasáži, která se natáčí v Edinburghu.

Dále byli na place vyfoceni Chris Hemsworth a Anthony Mackie, takže scény s Thorem a Falconem se nejspíš také blíží. Naopak Chris Evans v rozhovoru pro Ellen prozradil, že bude natáčet až v květnu, tedy jako jeden z vůbec posledních Avengerů. Evansovo vyjádření také působí dojmem, že se momentálně točí především scény z Avengers: Infinity War, zatímco Avenegrs 4 se budou točit především na podzim. Jednou z dalších natáčecích lokalit bude New York.

Poslední avengerovská zprávička? Na Infinity War jsou dotazováni i představitelé Strážců Galaxie, kteří momentálně objíždějí novináře s blížící se dvojkou. Co prozradili? Mezi Strážci a Avengers bude panovat určitá řevnivost. Už jen proto, že s Strážci myslí, že jsou lepší. Jsou to přece Strážci Galaxie. Jsou silnější, v danou chvíli jednotnější a navíc na domácí půdě. Což je zdánlivě další potvrzení toho, že se Avengers vypraví mimo naši planetu.

Zdroje: E! Online, Fandango,

Avengers: Infinity War

27.04.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 11

Avengers: Infinity War: Jedna z postav projde zásadní proměnou | Fandíme filmu Avengers: Infinity War: Jedna z postav projde zásadní proměnou | Fandíme filmu Avengers: Infinity War: Jedna z postav projde zásadní proměnou | Fandíme filmu Avengers: Infinity War: Jedna z postav projde zásadní proměnou | Fandíme filmu Avengers: Infinity War: Jedna z postav projde zásadní proměnou | Fandíme filmu Avengers: Infinity War: Jedna z postav projde zásadní proměnou | Fandíme filmu Avengers: Infinity War: Jedna z postav projde zásadní proměnou | Fandíme filmu Avengers: Infinity War: Jedna z postav projde zásadní proměnou | Fandíme filmu Avengers: Infinity War: Jedna z postav projde zásadní proměnou | Fandíme filmu Avengers: Infinity War: Jedna z postav projde zásadní proměnou | Fandíme filmu Avengers: Infinity War: Jedna z postav projde zásadní proměnou | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest