Thor Ragnarok: První teaser trailer je nečekaně tady a je super

Thor Ragnarok: První teaser trailer je nečekaně tady a je super | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 10 obrázků
Taika Waititi to do nás už od prvního teaseru pere ostrýma a slibuje tak trochu jiného Thora. AKTUALIZOVÁNO o nový plakát.

AKTUALIZACE: Do galerie jsme přidali nový plakát, který je taktéž jasnou deklarací stylu, kterého se nový film hodlá držet.

Původní novinka: Holly macaroni přátelé! Už dlouhé měsíce posloucháme obligátní fráze o tom, jak Thor: Ragnarok bude jiný, ale vidět to na vlastní oči, to je k nezaplacení. Marvel bez nejmenšího varování vypustil upoutávku do světa a ta od první vteřiny hovoří zcela jasně. Třetí Thorovo (Chris Hemsworth) dobrodružství bude klást silný důraz na smysl pro humor, nebude mu chybět nadsázka a maximální možné využití potenciálu, jaký vesmírná a polobožská zákoutí Marvel Universe skýtají.

Zároveň to ale upoutávce nijak neubírá na epičnosti a mystičnosti. Hela v podání Cate Blanchet je působivým ztělesněním moci a její úvodní střet s Thorovým kladivem skoro mrazí. Celou upoutávku perfektně žene Immigrant Song od Led Zeppelin a dělá z Thora padlou rockovou hvězdu, která ani v nejslabších chvilkách neztrácí svou bravuru.

A do toho samozřejmě potěší všechny ty drobné detaily. Podoba Hely v civilní i démonické formě, vždy labužnický Jeff Goldblum, sebejistá bojovnice Tessa Thompson, Heimdall (Idris Elba) při souboji v lese, zkáza Asgardu a ze všeho nejvíc Hulk (Mark Ruffalo) a Thorova reakce na něj? K nezaplacení!

Thorovi: Ragnarok je Thor uvězněný na druhém konci vesmíru bez svého mocného kladiva. V závodě s časem se pokusí dostat zpět do Asgardu, aby zastavil Ragnarok – destrukci svého domova a konec celé asgardské civilizace. To vše z rukou nového mocné hrozby, bezcitné Hely. Nejprve ale bude muset Thor přežít smrtící gladiátorskou soutěž, ve které je postavený proti dřívějšímu spojenci a kolegovi Avengerovi – proti Neuvěřitelnému Hulkovi.

Thora Ragnarok režíruje Taika Waititi, v hlavních rolích Chris Hemsworth jako Thor a Tom Hiddleston jako Loki. Dále hrají Cate Blanchett, Idris Elba, Jeff Goldblum, Tessa Thompson a Karl Urban, společně s Markem Ruffalem a Anthonym Hopkinsem. Produkují Kevin Feige, Louis D’Esposito, Brad Winderbaum a Victoria Alonso. Datum české premiéry je stanoveno na 2.11. 2017.

Thor: Ragnarok

03.11.2017 | USA, Austrálie
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 11

Thor Ragnarok: První teaser trailer je nečekaně tady a je super | Fandíme filmu Thor Ragnarok: První teaser trailer je nečekaně tady a je super | Fandíme filmu Thor Ragnarok: První teaser trailer je nečekaně tady a je super | Fandíme filmu Thor Ragnarok: První teaser trailer je nečekaně tady a je super | Fandíme filmu Thor Ragnarok: První teaser trailer je nečekaně tady a je super | Fandíme filmu Thor Ragnarok: První teaser trailer je nečekaně tady a je super | Fandíme filmu Thor Ragnarok: První teaser trailer je nečekaně tady a je super | Fandíme filmu Thor Ragnarok: První teaser trailer je nečekaně tady a je super | Fandíme filmu Thor Ragnarok: První teaser trailer je nečekaně tady a je super | Fandíme filmu Thor Ragnarok: První teaser trailer je nečekaně tady a je super | Fandíme filmu Thor Ragnarok: První teaser trailer je nečekaně tady a je super | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest