Rychle a zběsile: Další mrtvá postava by se mohla vrátit

Rychle a zběsile: Další mrtvá postava by se mohla vrátit | Fandíme filmu
Universal Pictures
Zobrazit dalších 12 obrázků
K tomu dvacítka klípků z filmu a nejnovější fotky.

S vracením mrtvých postav má série Rychle a zběsile zkušenosti. Letty (Michelle Rodriguez) zdánlivě zemřela ve čtvrtém díle, jen aby se v závěru pátého ukázalo, že je naživu a v šestém filmu jsme se dozvěděli, že přežila a ztratila paměť. Záporák Owen Shaw (Luke Evans) byl v závěru šestky na palubě explodujícího letadla, následně se však v úvodu sedmičky ukázalo, že nezemřel, ale je pouze s vážnými zraněními v komatu. A Han (Sung Kang) zemřel na konci trojky, jenže filmaři si ho tak oblíbily, že z následujících tří filmů udělali prequely, aby jej mohli ještě několikrát vrátit zpátky na plátno. Mohl by se Han ukázat znovu?

Přesně tuhle otázku dostal scenárista Chris Morgan. Ten reportérovi řekl, že na to sám hodně myslí a Sung Kanga má hodně rád. Zároveň ale dodal obligátní: „Myslím, že prostě budeme muset počkat a uvidíme“. V minulosti už režisér Justin Lin naznačoval, že Hanův osud možná není tak úplně dovršený, jak bychom si mohli myslet a Vin Diesel před časem prohlásil, že by v sérii chtěl znovu vidět Gal Gadot, která si zahrála Giselle, s Hanem ve filmech randila a taktéž je mrtvá. Obě dvě postavy společně strávily nějaký čas mezi událostmi pětky a šestky, tak že by se k nim série někdy v budoucnosti v nějakém flashbacku vrátila? A pokud ano, viděli byste raději krátkou flashbackovou scénu v rámci Rychle a zběsile 9 (10) nebo samostatný spin-off, o kterých se už několik let neurčitě šušká?

Přidáváme playlist nacpaný upoutávkami, kde můžete ochutnat akční scény, poslechnout si, co na hrdiny čeká nebo se podívat, jak se film točil.

Dom (Vin Diesel) a Letty (Michelle Rodriguez) jsou na líbánkách, Brian a Mia nechali starý život za sebou a zbytek týmu byl zproštěn veškerých obvinění. Všichni tak našli jakž takž normální život. Když však tajemná žena (Charlize Theron) svede Dominika do světa zločinu (ze kterého zdánlivě nemůže uniknout) a ke zradě jeho nejbližších, zažije rychlá a zběsilá parta zkoušku, jako žádnou před tím. Z kubánského pobřeží, přes newyorské ulice, až po ledové pláně arktického Barentsova moře bude naše elitní jednotka křižovat Zemi, aby zastavila chaos, který anarchistka hrozí vypustit na celý svět, a aby přivedla domů muže, který z ní udělal rodinu.

Rychle a zběsile 8 režíruje F. Gary Gray, vracejí se Vin Diesel, Ludacris, Tyrese Gibson, Michelle Rodriguez, Dwayne "The Rock" Johnson, Nathalie Emmanuel, Elsa Pataky, Kurt Russell a Jason Statham. Nově je doplní Charlize Theron, Helen Mirren, Scott Eastwood a Kristofer Hivju. Datum české premiéry je stanoveno na 13.4. 2017.

Zdroj: Slashfilm

Rychle a zběsile 8

14.04.2017 | USA, Francie, Kanada, Japonsko
Akční, Dobrodružný, Krimi, Thriller
Info o filmu

Galerie: 13

Rychle a zběsile: Další mrtvá postava by se mohla vrátit | Fandíme filmu Rychle a zběsile: Další mrtvá postava by se mohla vrátit | Fandíme filmu Rychle a zběsile: Další mrtvá postava by se mohla vrátit | Fandíme filmu Rychle a zběsile: Další mrtvá postava by se mohla vrátit | Fandíme filmu Rychle a zběsile: Další mrtvá postava by se mohla vrátit | Fandíme filmu Rychle a zběsile: Další mrtvá postava by se mohla vrátit | Fandíme filmu Rychle a zběsile: Další mrtvá postava by se mohla vrátit | Fandíme filmu Rychle a zběsile: Další mrtvá postava by se mohla vrátit | Fandíme filmu Rychle a zběsile: Další mrtvá postava by se mohla vrátit | Fandíme filmu Rychle a zběsile: Další mrtvá postava by se mohla vrátit | Fandíme filmu Rychle a zběsile: Další mrtvá postava by se mohla vrátit | Fandíme filmu Rychle a zběsile: Další mrtvá postava by se mohla vrátit | Fandíme filmu Rychle a zběsile: Další mrtvá postava by se mohla vrátit | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest