Tomb Raider: Trojka oficiálních fotek a podrobnější synopse

Tomb Raider: Trojka oficiálních fotek a podrobnější synopse | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
K postavě se vyjádřila Alicia Vikander a jeden z producentů.

Tomb Raider odhalil první oficiální fotografie, kde vidíme hrdinku Laru Croft, jejíž zevnějšek jí trefně propůjčila Alicia Vikander. Až se v galerii přestanete kochat její krásou, přečtěte si detailnější popis filmu, který zní:

Sedm let poté, co zmizel lord Richard Croft, odmítla jednadvacetiletá Lara převzít pozici dědice globálního obchodního impéria a místo toho pracuje jako kurýr v Londýně a k tomu navštěvuje vysokou školu. Nakonec se nechá zlákat pokušením zjistit pravdu o zmizení svého otce a proto se vydá na jeho poslední známou polohu, kterou je ostrov poblíž Japonska. Její dobrodružná cesta se však změní v boj o život, protože na ostrově musí využít proti přesile nepřátel nejen svou bystrou mysl a silného ducha, ale musí se také naučit, kde jsou její hranice, když cestuje do neznáma. Jestli přežije tohle riskantní dobrodružství, zaslouží se nazývat "vykradačem hrobek".  

Vikander se nechala slyšet, že když jí roli nabízeli, tak byla nadšená a Laru Croft považuje za opravdu kultovní postavu, se kterou se lidé mohou ztotožnit v mnoha různých ohledech. Je idolem mnoha mladých žen. Snaží se vybojovat si své místo ve světě a spojit svou budoucnost s minulostí. Navíc v sobě kombinuje drsnost, inteligenci, zranitelnost a schopnost nakopat někomu zadek. Svým jedinečným ztvárněním se liší od ženských hrdinek, než jaké Vikander hrála předtím.

Producent Graham King na její slova navázalAlicia Vikander přináší obrovskou hloubku a zranitelnost do této postavy, stejně jako nelítostnou sílu, odhodlání a fyzičku. Náš film je o Lařiných raných počátcích, v nichž si musí projít fyzickými a emocionální problémy, které ji nakonec zocelí v tu pravou hrdinku, jakou už léta známe. Je to komplexní postava, která potřebuje od své představitelky celou řadu různých aspektů a Alicia tohle všechno brilantně splňuje".

Zdroje: Coming Soon, Geek Tyrant

Tomb Raider

16.03.2018 | USA
Akční, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 4

Tomb Raider: Trojka oficiálních fotek a podrobnější synopse | Fandíme filmu Tomb Raider: Trojka oficiálních fotek a podrobnější synopse | Fandíme filmu Tomb Raider: Trojka oficiálních fotek a podrobnější synopse | Fandíme filmu Tomb Raider: Trojka oficiálních fotek a podrobnější synopse | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest