Justice League je podle Afflecka "znovuzrození" DCEU
Napsal: Petr Slavík - (Anarvin), 14.01.2017 23:24
- Recenze filmů
- Poslední komentované
1
ČLÁNEK
| 27.06.2026 10:18
1
ČLÁNEK
| 25.06.2026 12:48
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
Á, Joser, který se vydává za Josera. Na těchto stránkách se poslední dobou rozmáhá nový nešvar a to kradení nicků, sám jsem to teď zažil už podruhý, naštěstí registrace je dobré řešení. A tobě ty demente doporučuju buď krást jiné nicky (skutečný Joser se právě škodolibě usmívá) nebo být ve své nekonečné debilitě trošičku nápaditější a psát pod vlastním, originálním, skutečným a nefalšovaným nickem. Díky moc hovado!