Superman Lives: Nic Cage jako Superman alespoň jako animák?
Napsal: Petr Slavík - (Anarvin), 29.11.2016 15:34
Komentáře 3
それは豚のようなにおい
| 2016-11-30 11:54:58
| 0 0
Jako animák by to mohlo fungovat.
Danielll
| 2016-11-29 22:21:55
| 0 0
Stačí mi to foto a běhá mi mráz po zádech,br děsná přectava.
GeraltzRivie
| 2016-11-29 19:32:38
| 0 0
Cage Supermanem byl špatnej vtip tehdy a vtipné to není ani dnes. Úděsná představa. Navíc, kdyby se ten film v takové podobě zfilmoval, spousta lidí by to ani nebyla schopna vstřebat.
Přidat nový komentář
Pro psaní komentářů, se přihlašte.
Upravit komentář
- Recenze filmů
- Poslední komentované
1
ČLÁNEK
| 27.06.2026 10:18
1
ČLÁNEK
| 25.06.2026 12:48
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49