Bond 25: Daniel Craig je bez debat kandidátem číslo jedna
Napsal: Petr Slavík - (Anarvin), 30.09.2016 20:31
- Recenze filmů
- Poslední komentované
1
ČLÁNEK
| 27.06.2026 10:18
1
ČLÁNEK
| 25.06.2026 12:48
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
jinak pro mě nejlepší Bond byl Pierce, je charismatický, sympaták a měl v sobě všechno co má Bond mít
PS A za příštího Bonda chci Idrise Elbu, abych kapku podráždil tradicionalisty :)
Jinak pro mě Bondi skončili tím jak to vzal Craig vůbec mě tam nepasoval a ani mě to nějak nebavilo už