- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57
K tématu: Který Dr. Doom je podle vás lepší? Ten ze čtyřky 2005 nebo tenhle nový?
Carnage: přesně kdyby to mělo ještě hodinu navíc, mohli jsme vidět jak se perou se schopnostmi protože ty dvě minuty po probrání se na těch lůžkách byly docela zajímavý a pak najednou střih a o rok později....
Doom je naprostá tragédie, s tím se nedá nesouhlasit, Doom je snad nejlepšíš a nejsilnější pozemskej padouch, má charisma a je fakt zajímavej a oni si s nim vytřou prdel, to je prostě hrůza, žádná chemie mezi ním a Reedem nic v tom není, motivace je vycucaná z prstu a navíc se ho zbaví během asi pěti minut :-D prostě hrozný...snad přežije do dalšího dílu (kterej doufám nebude) protože zabít takhle velkou postavu je fakt hřích...