Fantastická čtyřka: Bude se Mr. Fantastic natahovat?
Napsal: Petr Slavík - (Anarvin), 28.04.2015 16:50
Komentáře 2
Martin
| 2015-04-29 03:59:37
| 0 0
Chtělo by to ještě více fotek toho Dooma
Fimi
| 2015-04-28 17:12:20
| 0 0
to pracování s dimenzemi se mi moc líbí, otevírá to dveře Annihilusovi, coby vládci Negativní zóny no a samozřejmě Doom a Mole man, doufám že ve filmu dostanou dost prostoru nebo alespon ten Doom by mohl
Přidat nový komentář
Pro psaní komentářů, se přihlašte.
Upravit komentář
- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57