Deepwater Horizon: Mark Wahlberg a ohnivé inferno
Napsal: Michal Janoušek - (Rudmen), 21.08.2014 20:55
Komentáře 3
ant man
| 2014-08-21 23:24:48
| 0 0
od té doby co má velké svaly ho docela snesu :D
TJ
| 2014-08-21 21:48:53
| 0 0
ne nemá, nebuď puntíčkář! :D
Michal
| 2014-08-21 21:20:48
| 0 0
Wahlberg je môj oblúbený herec,tak určo se teším a doufam že to bude hodne napínavé.Krom toho sa ospravedlňujem,ale nie je v tejto vete chyba? (Wahlberg by si měl zahrát druhé vedoucího-slovo druhé nemá byť druhého :-D )
Přidat nový komentář
Pro psaní komentářů, se přihlašte.
Upravit komentář
- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57
