Star Wars: Původní trilogie konečně v původní podobě
Napsal: Petr Slavík - (Anarvin), 18.08.2014 16:35
- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57
Gorillák: Jo, Jabba vypadá trochu jinak, to jsem možná přestřelil, ale ta původní verze s Jabbou je otřesná. Spíš jsem chtěl říct, že celkově mi vylepšováky nevadí. Za zbytečné už považuji Obi-Wanovo skřehotání v epizodě IV, když v poušti zachrání Luka před Tuskeny...
tom99: Jabba vypadá lépe než kdy dřív? To si snad děláš srandu. Beru, kdyby tak vypadal. Ale on vypadá vyloženě hnusně CGI. Vždyť i ten z Epizody I vypadá líp, tak jak to, že nová CGI verze ve IV vypadá tak hnusně? Navíc má žluté oči (WTF?).