Propojení X-Menů a Fantastické čtyřky je stále v plánu
Napsal: Petr Slavík - (Anarvin), 05.03.2014 22:05
- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57
Daredevil byl malý neúspěšný film, studiu se v smluvně stanovém limitu nepodařilo připravit pokračování, proto práva propadla. Nic takového u X-Menů nehrozí, to je obří kolos, velice dobře rozjetý. Ano, teoreticky se to samozřejmě stát může, ale realisticky si nedovedu představit situaci, za které by k něčemu takového v dohlednu došlo.
Anonym - mírni svůj projev