Mortal Kombat 2: Pokračování bojové řežby se bohužel odkládá
Napsal: Michal Janoušek - (Rudmen), 01.09.2025 12:13
Komentáře 1
antikantik
| 2025-09-01 12:29:41
| 1 0
Je dobře že to odložili - takhle riskovat - takhle aspon to více vydělá ... hrozně se těším na Colea doufá že bude mít nejvíce prostoru protože za mě nejlepší postava z celýho MK verim ze na tej postavě by se dalo jeste hodně vymyslet ve 3 díle .
Přidat nový komentář
Pro psaní komentářů, se přihlašte.
Upravit komentář
- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57