Muži, kteří nenávidí ženy: 24 fotek a poslední novinky
Napsal: Petr Slavík - (Anarvin), 28.08.2011 15:34
Komentáře 2
Anarvin
| 2011-08-30 17:01:35
| 0 0
Protože tu první verzi točili Švédové a evropské filmy a Americe prakticky nikoho nezajímají. A protože je předloha celosvětově úspěšná, chtějí Američané její popularity logicky využít i na svém trhu. Nebo bych mohl říct rovnou: "Proč ne"? Nemám pochybnost o tom, že Fincherova adaptace bude lepší, než ta švédská.
Marek
| 2011-08-30 14:16:10
| 0 0
Proč se točí podruhý během 2 let zas ta samá trilogie?
Přidat nový komentář
Pro psaní komentářů, se přihlašte.
Upravit komentář
- Recenze filmů
- Poslední komentované
1
ČLÁNEK
| 25.06.2026 12:48
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54