Pacific Rim: Natáčení ve (skoro) skutečném robotovi
Napsal: Petr Slavík - (Anarvin), 31.05.2013 22:20
Komentáře 3
Anonym
| 2013-06-01 14:41:02
| 0 0
Neskutečně se na ten film těšim! Jen mě trochu mrzí, že Gipsy Danger dostane nakládačku jak se rozpadá v tý arktidě nebo kde to je :D
Jaaaara
| 2013-05-31 22:42:12
| 0 0
To baštim: "I invented a torture machine" ;-) Del Toro byl vždycky srandista :-)
Const.ex
| 2013-05-31 22:34:28
| 0 0
Tak ty hračky chci! :-D
Přidat nový komentář
Pro psaní komentářů, se přihlašte.
Upravit komentář
- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57