Spider-Man: Bez domova – Má se vrátit ještě víc záporáků
Napsal: Petr Slavík - (Anarvin), 28.05.2021 16:30
- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57
Jinak znovu se sluší zopakovat, že o No Way Home už uniklo tolik informací, že už je skoro matematická jistota, že valná část z toho je pouze krytí a zápletka výsledného filmu bude mnohem prostčí. O tom že by hlavním záporákem mohl být Dafoův Goblin, neslyším prvně. Jestli je to pravda těžko říct, ale i kdyby ano, jisté je že tyhle návštěvy z alternativních světů budou jednorázový gimmick. Je tu totiž dost zvěstí, že Marvel posléze bude chtít uvést vlastní verze včetně vlastního Osborna, který by se měl v MCU stát velkým hráčem. Je dost možný, že pokud se Dafoe skutečně vrátí, tak proto aby se udělalo jednoduché ohlédnutí za Goblinem a MCU verze Osborna se pak mohla vydat jiným směrem (s velkou pravděpodobností směřujícímu k "Dark Reign").