Komentáře 6
Anarvin
| 2013-04-16 00:59:32
| 0 0
Spiker - je to další Tron - hezký audiovizuální zážitek, ale strašně prázdný, plný momentů, z kterých jdou oči v sloup.
Spiker
| 2013-04-15 16:40:39
| 0 0
Jaký jsou vaše první dojmy?
thornhill
| 2013-04-14 20:39:48
| 0 0
Kosinski,priemerný režisér ale ako predkrm pred dúfam sci-fi peckami Pacific Rim a Elysium prečo nie. Odychovka ktorá neurazí
Michal
| 2013-04-14 19:50:24
| 0 0
Půjdu na to určitě i když teď se těším už o poznání méně bohužel
marty
| 2013-04-14 18:04:16
| 0 0
asi,možná na to zajdu do kina..........uvidíme !!!!!!!!!
Sheppard
| 2013-04-14 16:59:33
| 0 0
Já na to půjdu. Mám rád vizuálně pěkné sci-fi, i když je to na úkor příběhu.
Přidat nový komentář
Pro psaní komentářů, se přihlašte.
Upravit komentář
- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57