Komentáře 4
thornhill
| 2013-03-23 13:56:44
| 0 0
U Baya to je málokedy ono
Hospoda
| 2013-03-23 12:19:27
| 0 0
Radši měli nechat i v Čechách a na Slovensku název Pain and Gain česky Krev a pot to zní divně :D
Anarvin
| 2013-03-23 12:18:47
| 0 0
Vše tomu nasvědčuje.
Spiker
| 2013-03-23 12:14:31
| 0 0
Už vydal distributor nějaké prohlášení o premiéře v česku? Nyní je na csfd premiéra zase 9. května, tak nevím, čemu mám věřit, ale pevně v to doufám.
Přidat nový komentář
Pro psaní komentářů, se přihlašte.
Upravit komentář
- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57