Komentáře 1

Karel | Fandíme filmu
Karel | 2020-11-16 22:47:04 | 0 0
Člověk musí bejt hodně smutnej, aby mu tahle Americká móda urážení se navzájem přišla jako legrační zábava a společensky fajnová věc + samozřejmě mluvíte o sportu hand-egg ne o foot-ball. Vykastrovanější Americký náhražce Rugby, kterou nejsou schopný hrát.
Nicméně nevím kde se v lidech bere v různých obdobích lidstva to, co je ve společnosti teď. Chtěl bych to pochopit před tím než odejdu. Jestli je to přesvědčení o dokonalosti vlastní existence a že vše co člověk činí a myslí je nadřazeno všemu. Ztráta smyslu existence, nebo jen vnitřní přesvědčení, že když se to hodně posere tak přijde bůh nebo jiná vyšší entita a udělá lusk s přijde restart nebo lidem snad chybí někdo kdo je povede, ikona, persona, která bude sjednocovat, vytvářet jistoty, ale zároveň bude tvrdá?? ... fakt to nechápu. Čím víc společnost má, tím je hladovějí. Nebo to je tím kdo vede společnost?
Přitom má člověk v sobě ten nejmocnější dar tvořit a on si přitom myslí že to nejlepší co dokáže je ničit. Ničit sebe a z neštěstí ničit celý svoje okolí...

Předpokládám že se o tom sám opět přesvědčím...

Přidat nový komentář

Pro psaní komentářů, se přihlašte.

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest