Komentáře 1

Karel | Fandíme filmu
Karel | 2020-11-10 10:06:36 | 0 0
Mě osobně se extrémně líbilo vysvětlení ve Star Wars Starý republice kde prastará rasa Rakatanů dobyla v podstatě celou galaxii a vytvořila si několik rozličných forem humanoidních živočichů kteří byli jejich otroky a splňovali jejich potřeby který byli považovány za nízký. Následně přišla na Rakatany ohromná pohroma a začali padat jako švestky. Otroci napříč všemi planetami bez znalostí a technologií byli odkázáni sami na sebe a tím začal jejich vývoj. Který končí tak jak jej známe čímž se vysvětluje ten stejný humanoidních tvar potažmo stejné dorozumívání se.
S těmi nadsvětelnými pohony a nemožností cestování rychleji než rychlost světla bych taky úplně nepředbíhal. V podstatě stačí použít kouzelný slůvko kvantový pohon nebo využití technologie používající červý díry.

Výbuchy a zvuky to je už celkem hodně známá věc, která umí výborně fungovat když se správně uchopí jak ukázal Nolan v Interstalleru.
Nicméně kdo nám tvrdí že kdysi dávno v jedné předaleké galaxii fungovali fyzikální zákony ve vakuu stejně jako u nás? :P výhoda fantasy žánru

Přidat nový komentář

Pro psaní komentářů, se přihlašte.

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest