Komentáře 4
Anarvin
| 2013-03-02 18:10:20
| 0 0
Je to takový dnešní standard. Neurazí, nenadchnou (spíš tedy vizuálním nápadem, než zpracováním, to mi přišlo plně dostačující), ale většinou lze podvědomě tušit, že se člověk nedívá na nic skutečného.
tom99
| 2013-03-02 18:04:04
| 0 0
Jak na tom jsou digitální triky? Z trailerů mi přijdou hrozně laciné a nedodělané...
Anarvin
| 2013-03-02 13:12:16
| 0 0
Ano, viděl, chystám recenzi.
Anonym
| 2013-03-02 13:06:30
| 0 0
anarvin ty si to viděl ne
Přidat nový komentář
Pro psaní komentářů, se přihlašte.
Upravit komentář
- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57