Komentáře 2
Anonym
| 2013-02-11 19:15:58
| 0 0
Lindsay sem měl vždycky rád a bulvárům sem normálně nikdy nevěřil, ale po tolika letech a problémech se mi docela zprotivila (čti zhnusila) a přestal sem o ní mít jakýkoliv zájem. Teď už může dělat co chce, ale nikdy nebude tak hezký jaká byla kdysi. Škoda
Anonym
| 2013-02-10 19:47:30
| 0 0
myslim ze v machete ukazala kozy ne? nebo to byla dublerka?
Přidat nový komentář
Pro psaní komentářů, se přihlašte.
Upravit komentář
- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57