- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57
ale to už sem tak nějak věděl s prodejem do spárů Disneyho.
Phate - Hehe, já vždycky milovat STAR Wars, STARgate, ale nemohl jsem vystát STAR Trek. Nebo, abych byl přesnější, nechutnal mi. Ten od Abramse mě po druhém zhlédnutí ale bavil. A to přesto, že bych nejraději přeobsadil celou posádku :-D Na Benedicta Cumberbatche ve dvojce však nemůžu dospat, v traileru působí zatraceně cool ;-)
No a za mě určitě palec nahoru. Abramsovi se naskytla velká pocta pracovat na dvou obrovsky úspěšných ságách. Jen mě tak napadá, aby mu tím pádem nedošly nápady (to v případě, že by točil víc než jeden díl SW).
Abramsovi věřim že udělá nejlepší Star Wars od dob Imérium vrací úder a to už jen z toho důvodu že díky němu sem byl schopen zkouknout film se Star Trek tématikou nejen do konce, ale i opakovaně :D