Český audiovizuální průmysl je v hluboké krizi, ztráty jdou do stovek milionů
Napsal: Jaroslav Mrázek - (Jaaaara), 20.03.2020 17:29
Komentáře 1
xxx
| 2020-03-20 17:53:10
| 0 0
Jen dva malé postřehy. Orlando Bloom není hollywoodská megastar... dny jeho slávy coby Legolase dávno pominuly... a že se netočí Ulice a Ordinace (tyhle hovadiny)?... no tak NOVA pustí zase Hospodu... v tom lepším případě Comeback... hlavně, že bude do čeho vkládat reklamy.
Přidat nový komentář
Pro psaní komentářů, se přihlašte.
Upravit komentář
- Recenze filmů
- Poslední komentované
1
ČLÁNEK
| 25.06.2026 12:48
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54