Komentáře 3
Anonym
| 2012-12-22 02:49:32
| 0 0
Myslím že teď jde hlavně o ty opice.. Jak ovládnou tu planetu. Nic jinýho bych od dvojky ani nechtěl
Thrall
| 2012-12-22 01:50:20
| 0 0
no jen aby to nepodelali, uz teka se mi nelibi co delaji
Anonym
| 2012-12-22 00:28:46
| 0 0
Tak Franca mám docela rád a poslední dobou nemá zas tak dobré role v dobrých filmech, takže by mě to trochu mrzelo, nicméně tohle je zrovna role kterou může hrát každý. Hlavním hrdinou tu jsou opice a vše ostatní je opravdu silně vedlejší
Přidat nový komentář
Pro psaní komentářů, se přihlašte.
Upravit komentář
- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57