Nebýt Logana, Professox X by s chutí poznal po mutantech také Avengery
Napsal: Jaroslav Mrázek - (Jaaaara), 21.01.2020 13:30
- Recenze filmů
- Poslední komentované
1
ČLÁNEK
| 25.06.2026 12:48
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54

Filmařina dobrá, jen se pro její účel pohnula povaha postavy, která byla vždy naprostou autoritou... a já nejsem jeden z těch co chtějí vidět velikány se pochcávat s blouznit a už vůbec nechci vidět někoho kdo obětoval a trpěl tak moc jako Logan aby skončil jak skončil.
Ale jako kdyby to byl samostatný film na motivy X-menů tak k tomu mám lepší vztah.
Martin: Wolverine nebyl v Apocalypse ani Dark Phoenix