- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57
Anarvin: To rozhodně. X-men III nebyl zvládnutý po režisérské stránce, nepracovalo se s postavami, jejich emocemi a na hodinu a půl jich tam bylo nějak moc. Dělalo to takový dojem od tvůrců "nacpeme toho do filmu co nejvíce a ono to nějak dopadne". No a pak tu máme ještě Wolverina, od kterého jsme asi všichni čekali trošku něco více.
Najlepšie bude, keď X-Menov vrátia Mervelu, nech ich môžu pridať k Avengerom, navyše Marvel vie točiť svoje filmy...