Kontroverzní Marvel komikse pohledem jednoho z členů
Napsal: Tomáš Robovský - (Wankour), 20.04.2019 16:55
- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57
U Ant Mana za mě prospělo, že vyhodily Wrighta a nahradily ho Reedem. Wrightův styl humoru mě nebere.
Mimochodem Bendis zase není takový dobrý autor, napsal několik výborných věcí které jsou dnes považovány za to nejlepší od Marvelu ale napsal i úplné sračky jako Shadowlands, Age of Ultron, průměrné Gog a plno dalších průměrných věcí...pak po 20 letech přešel k Dc kde píše Batmany a Supermany a co jsem četl tak nic moc, už dlouho nenapsal nic pořádného, ale to ani Frank Miller...