Komentáře 2
Anarvin
| 2012-09-12 23:11:28
| 0 0
Souvisí to s tím, že Mila Jovovich a režisér Anderson prostě chtěli natáčet s kamarády a nechtěli mít na plátně příliš mnoho postav najednou. Jak je to vysvětlené v příběhu, osvětlím za chvíli, až vyjde recenze (nejspíš zítra dopoledne, podle toho, jak budu stíhat).
Anonym
| 2012-09-12 23:03:42
| 0 0
proc se zde neobevi Larter a Miller z predchoziho dilu co prezily? naopak se vraci mrtvi Rodriguez, Boris a ostatní nechapu
Přidat nový komentář
Pro psaní komentářů, se přihlašte.
Upravit komentář
- Recenze filmů
- Poslední komentované
1
ČLÁNEK
| 27.06.2026 10:18
1
ČLÁNEK
| 25.06.2026 12:48
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49