Jason "Aquaman" Momoa by pochopil, kdyby Affleck a Cavill opustili DC
Napsal: Jan Lysý - (Lee), 12.12.2018 22:37
- Recenze filmů
- Poslední komentované
1
ČLÁNEK
| 27.06.2026 10:18
1
ČLÁNEK
| 25.06.2026 12:48
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49

Ještě že ti dva spolu nepřestali bojovat jen proto že se jejich matka jmenuje stejně..
Hroník: no nejlepší DC film to asi bude, Nolanova trilogie není prostě pro mě čistě jakože DC pláštěnka...i když bych řekl, že tam opravdu nejde téměř poznat že se jedná o DC
Jinak Aquamana zatím nestíhám, tak snad příští týden. :)