Godzilla vs. Kong: Film nabral posilu od Marvelu
Napsal: Nikolas Vyskočil - (TucnakNik), 09.11.2018 19:11
- Recenze filmů
- Poslední komentované
1
ČLÁNEK
| 27.06.2026 10:18
1
ČLÁNEK
| 25.06.2026 12:48
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
Fimi já už viděl druhou řadu od Jessicy, Fista i Luka a upřímně mi z nich nejlépe asi vyšel Luke Cage. První série JJ je dobrá, ale ta druhá série byla hrozná a to co udělali s Trish je fakt hrozné... V první sérii byla Ok, ale v druhé fakt hrůza. Ale asi ses ještě nedodíval, tak ti to nebudu nějak více spamovat. Ovšem nad všemi těmito seriály je 3. série Daredevila. To byl úplně jiný level ;-)